Simpel stardikas

Simpeli stardikasSimpeli käivitamiseks vajad stardikomplekti, mille saad soodsalt soetada lähimast Telia esindusest. Samuti on stardikad, mis sisaldavad SIM-kaarti, juhendit ja 2,95 euro eest kõneaega, saadaval peaaegu igas kioskis, tanklas või supermarketis. Selleks, et Su mobiili külma ja kõige kurja eest kaitsta, pakkisime stardikaga kaasa stiilse nahast Simpeli mobiilikoti.

Uute vingete pakenditega Simpeli müügikohti saad sirvida siit.

Simpel kõnekaart on hea valik nutitelefonide omanikele, sest stardikas sisaldab lisaks 2,95 € kõneajale ka 50 MB 4G internetti. Nüüd võid kindel olla, et nutitelefoni käivitamiseks jätkub stardikal internetti ning kõneaega ei kulu ära.

Alustamine

Paigalda SIM-kaart mobiili, pane telefon tööle ja toksi sisse esialgne PIN-kood 0000. Oota, kuni mobiiliekraanile ilmub kiri Telia ning helista vabalt valitud numbrile. Esimese kõne või üritatud kõnega aktiveerid kõnekaardi ja Simpel ongi kasutamiseks valmis.

Sinu uus mobiilinumber

Sinu uus Simpeli mobiilinumber on kirjas stardikomplekt tagakaanel ning samuti SIM-kaardi plastikust ümbrisel. Salvesta number telefoni mällu ja loomulikult teata ka sõpradele.

Simpel on kohe laetud
Sinu uus Simpel on kohe laetud, vali aga number ja helista kellele soovid. Kui kõneaeg saab otsa, lae juurde ja räägid jälle.