Kõnepaketid

Kõige soodsam moodus Simpeliga suhelda on osta üks kahest kõnepaketist. Nii saad kindla summa eest 30 päevaks suure hulga kõneminuteid, sõnumeid ja internetti.

 

Ostmine

Kõnepaketi ostmine on imelihtne. Selle jaoks peab Sul olema soovitava paketi hinna ulatuses ettemaksu. Kui see olemas, saada lihtsalt sõnum "simpel 4" või "simpel 9" numbrile 9123 või helista teenuskoodile *599*4# (Simpel 4) või *599*9# (Simpel 9) ja suhtledki ülisoodsalt.

Näiteks, soovides osta paketi Simpel 9, saada sõnum "simpel 9" numbrile 9123 või vali telefonil number *599*9# ja helista.

Uue kõnepaketi saad terveks kuuks osta siis, kui kaardile on laetud vähemalt soovitava paketi ulatuses ettemaksu. Simpel 4 või Simpel 9 ostmisel arvestatakse kõnepaketi hind Sinu Simpeli kõneajajäägist maha.

Tähelepanu: Alates 8.11.2013 aktiveeritud Simpelitele kehtivad koheselt uued soodsamad hinnad. Isegi kui Stardikaga oli kaasas vanem infoleht, ei pea muretsema, soodne hinnaplaan kehtib ikka. Kui oled aga oma Simpeli aktiveerinud enne 8. novembrit, saada uue hinnaplaani aktiveerimiseks sõnum "hinnaplaan" numbrile 9123 või helista teenuskoodile *599#. Oota ära kinnitav SMS ja suhtledki soodsalt! Liitumine on tasuta! Kui see tehtud, tutvu kõnepakettidega, millega suhtled kõige soodsamalt terve kuu!