Kõnepakett Simpel 4

4 € eest saad kuuks ajaks:

  • 3000 minutit Telia Eesti mobiilivõrgus
  • 3000 SMS/MMS-i Telia Eesti mobiilivõrgus
  • 1 GB internetti Eestis ja Euroopa Liidus reisides

 

Kõnepakett maksab 4 € ja kehtib 30 päeva alates ostmisest. Ostmiseks saada sõnum "Simpel 4" numbrile 9123 või helista teenuskoodile *599*4#

Riigid, kus Euroopa Liidu reguleeritud rändlushinnad kehtivad: Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Luksemburg, Läti, Malta, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Taani, Tšehhi, Ungari. Lisaks kehtivad reguleeritud rändlustasud veel järgmiste riikide operaatorite võrkudes: Guadeloupe, Martinique, Mayotte, Prantsuse Guajaana, Reunion, Saint Martin, San Marino, Vatikan.

ELi piirialadel nagu Lõuna-Prantsusmaa, Põhja-Itaalia, Põhja-Küpros , Kreeka saared võib sattuda mitte ELi operaatori võrku ning siis toimub maksustamine vastavalt nende hinnakirjale.

Hinnad ei kehti loetletud riikide territooriumitel leviva satelliitside võrkudes. Tutvu satelliitside operaatorite rändlusteenuste ligikaudsete hindadega siin

Pooled juhinduvad teenuste kasutamisel lisaks järgmistest tingimustest.

NB! Ostmiseks pead olema liitunud uue hinnaplaaniga ning kaardil peab olema vähemalt 4 € ulatuses ettemaksu.

Tähelepanu: Alates 8.11.2013 aktiveeritud Simpile saad koheselt uue kõnepaketi osta (isegi kui Stardikaga oli kaasas vanem infoleht). Kui oled aga oma Simpeli aktiveerinud enne 8. novembrit, pead esmalt aktiveerima uue hinnaplaani saates sõnumi "hinnaplaan" numbrile 9123 või helista teenuskoodile *599#. Oota ära kinnitav SMS ja osta soodne kõnepakett. Liitumine on tasuta!

Kuid uues hinnaplaanis suhtled soodsalt ka laadimata. Vaata soodsat hinnakirja siit.