Internetipaketid

Simpelil on kaks kvaliteetset, kiiret ja hea hinnaga internetipaketti.

Telia Internet 250 MB

sisaldab 1 € eest 250 MB (millest EL-is 250 MB) andmemahtu, millest piisab mõõdukaks internetis surfamiseks ja e-kirjade saatmiseks ning lugemiseks.
Tellimiseks saada sõnum INTERNET 250 numbrile 9123 või helista *147*250#. Boonus- ja Internetipaketid ja kehtivad 30 päeva alates laadimisest.
 

Telia Internet 1 GB

sisaldab 2 € eest 1 GB (millest EL-is 1 GB) andmemahtu, millest piisab mõõdukaks internetis surfamiseks ja e-kirjade saatmiseks ning lugemiseks.
Tellimiseks saada sõnum INTERNET 1 numbrile 9123 või helista *147*1#. Boonus- ja Internetipaketid ja kehtivad 30 päeva alates laadimisest.

 

Telia Internet 3 GB

sisaldab 3,99 € eest 3 GB (millest EL-is 3 GB) andmemahtu. Parim lahendus igapäevasele mobiilsele internetikasutajale. Pakett võimaldab ka suuremate failide vastuvõtmist ja edastamist.
Tellimiseks saada sõnum INTERNET 3 numbrile 9123 või helista *147*3#. Boonus- ja Internetipaketid kehtivad 30 päeva alates laadimisest.

 

Telia Internet 5 GB

sisaldab 5 € eest 5 GB (millest EL-is 5 GB) andmemahtu. Parim lahendus igapäevasele mobiilsele internetikasutajale. Pakett võimaldab ka suuremate failide vastuvõtmist ja edastamist.
Tellimiseks saada sõnum INTERNET 5 numbrile 9123 või helista *147*5#. Boonus- ja Internetipaketid kehtivad 30 päeva alates laadimisest.

 

Telia Internet 10 GB

sisaldab 8 € eest 10 GB (millest EL-is 9 GB) andmemahtu. Parim lahendus igapäevasele mobiilsele internetikasutajale. Pakett võimaldab ka suuremate failide vastuvõtmist ja edastamist.
Tellimiseks saada sõnum INTERNET 10 numbrile 9123 või helista *147*10#. Boonus- ja Internetipaketid kehtivad 30 päeva alates laadimisest.

 

Kõikidele mahuvalikutele rakendub maksimaalne võimalik üles- ja allalaadimise kiirus. See võimaldab 4G-seadmega kuni 1,2 Gbit/s alla ja 150 Mbit/s üles. Interneti tegelik kiirus sõltub seadme võimekusest ja mobiililevi tugevusest seadme asukohas.
Telia Interneti kasutamata andmesidemahu jäägi saab teada e-teenindusest või valides *143#. Viimasel juhul saabub info SMS-ga. Kui mahupakett täis saab, hakkab kehtima päevalagi.

Riigid, kus Euroopa Liidu reguleeritud rändlushinnad kehtivad: Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Luksemburg, Läti, Malta, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Taani, Tšehhi, Ungari. Lisaks kehtivad reguleeritud rändlustasud veel järgmiste riikide operaatorite võrkudes: Guadeloupe, Martinique, Mayotte, Prantsuse Guajaana, Reunion, Saint Martin, San Marino, Vatikan.

ELi piirialadel nagu Lõuna-Prantsusmaa, Põhja-Itaalia, Põhja-Küpros , Kreeka saared võib sattuda mitte ELi operaatori võrku ning siis toimub maksustamine vastavalt nende hinnakirjale.

Hinnad ei kehti loetletud riikide territooriumitel leviva satelliitside võrkudes. Tutvu satelliitside operaatorite rändlusteenuste ligikaudsete hindadega siin

Pooled juhinduvad teenuste kasutamisel Telia kõnekaartide Interneti kasutamistingimustest.

Kehivad rändlusteenuste mõistliku kasutamise põhimõtted.

Telia internetipakette saab tellida kõnekaardile ettemaksu jäägi ulatuses, saates SMS-i numbrile 9123.

Saadetava SMS-i sisu on erinev olenevalt soovitud andmemahust:

 • INTERNET 250 - pakett Telia Internet 250 MB
 • INTERNET 1 - pakett Telia Internet 1 GB
 • INTERNET 3 - pakett Telia Internet 3 GB
 • INTERNET 5 - pakett Telia Internet 5 GB
 • INTERNET 10 - pakett Telia Internet 10 GB

NB! Jälgi, et numbri ees oleks kindlasti tühik.

Internetipakette saad tellida ka USSD koodidega.

Telia internetipakette saab tellida kõnekaardile ettemaksu jäägi ulatuses, valides mobiililt:

 • *147*250# - pakett Telia Internet 250 MB
 • *147*1# - pakett Telia Internet 1 GB
 •  *147*3# - pakett Telia Internet 3 GB
 • *147*5# - pakett Telia Internet 5 GB
 • *147*10# - pakett Telia Internet 10 GB

Seejärel küsib telefon, kas soovid tellimuse kinnitada või sellest loobuda.

 • Tellimine

Telia internetipakettide kasutamine kõnekaardiga