Kõne suunamine

Kõnesuunamise teenus võimaldab Sinu Simpeli numbrile saabuvad kõned suunata edasi Sinu poolt määratud telefoninumbrile, kus keegi teine vastab Sinu eest. Kõned saad suunata kõigile Eesti mobiili- ja tavatelefoninumbritele.
Suunatud kõnede eest maksad kõne eest nii, nagu sooritaksid ise kõne suunatud numbrile. Sinule helistaja maksab vaid Sinu numbrile helistamise eest.

NB! Kui kasutad telefoni, millel pole VoLTE- ehk 4G-kõnede tuge, siis telefoni menüüst kõnesuunamise juhtimine ei toimi ja sulle edastatakse veateade. Soovitame sul vahetada oma telefon kaasaegse VoLTE- ehk 4G-kõnede toega telefoni vastu. Kui aga praegune telefon toimetab veel kenasti, saad kõnede suunamist hallata helistades kõnesuunamise numbrile +3726119925, millelt saad hääljuhiseid järgides ise kõnesuunamist seadistada.

Tingimusteta suunamise korral ei toimi teenus Koputus. Kui korraga on aktiveeritud tingimusteta ja tingimuslik suunamine, jääb toimima tingimusteta suunamine.

Enamikel mobiiltelefonide mudelitel on antud funktsioon telefonimenüü kaudu kasutatav, kuid vastavad määrangud saad sooritada ka alljärgnevat juhendit järgides: 

Suunamise aktiveerimine

**21*
+ maakood, telefoninumber # ja kõne alustamise klahv ehk **21*+3726397130# ja kõne alustamise klahv

Suunamise lõpetamine

##21#
kõne alustamise klahv 

  • Suunata kõik Sulle saabuvad kõned

  • Suunata siis, kui Su number on kinni

  • Suunata siis, kui Sa ei vasta teatud aja jooksul kõnele

  • Suunata, kui telefon on levist väljas või välja lülitatud

  • Piirangud