Hea teada

SIM

SIM-kaart ühendab Su mobiiltelefoni mobiilivõrku. Sinu mobiilinumber on seotud Su SIM-kaardiga, milleta saad helistada vaid hädaabinumbrile 112.

PIN

Mobiili kasutamiseks pead teadma SIM-kaardi PIN-koodi, mis kaitseb Sind võõraste kasutaja eest. Simpeli esialgne PIN-kood on 0000. See tuleks kindlasti vahetada numbrikombinatsiooni vastu, mida tead vaid sina. PIN-koodi saad muuta mobiili menüüst.

PIN2

Mõningate telefoni funktsioonide kasutamine nõuab PIN2-kood. Simpeli esialgne PIN2-kood 1111. Muuta saad seda mobiili menüüst.

PUK

Sisestades PIN-koodi valesti kolm korda järjest, lukustub Sinu SIM-kaart. Kaardi avamiseks vajad PUK-koodi, mis on kirjas Simpeli SIM-kaardi ümbrisel. Kui sisestad PUK-koodi valesti kümme korda järjest, lukustub SIM-kaart lõplikult ja pead hankima uue SIM-kaardi.  

PUK2

Sisestades PIN2-koodi valesti kolm korda järjest, lukustub Sinu SIM-kaart. Kaardi avamiseks vajad PUK2-koodi, mis on kirjas Simpeli SIM-kaardi ümbrisel.
NB! Hoia Simpeli SIM-kaardi ümbris koos PUK-koodidega kindlasti alles, sest mujale Sinu SIM-kaardi PUK-koode talletatud ei ole.

IMEI

(International Mobile Equipment Identity). IMEI-kood on mobiiltelefoni unikaalne „isikukood". Oma mobiili IMEI-koodi leiad telefoni pakendilt Samuti on IMEI-kood kirjas telefoni siseküljel. Soovi korral saad IMEI-koodi teada, valides telefoni klaviatuurilt koodi *#06# ja helistades.